צריך דף נחיתה ?

חושב שאתה צריך דף נחיתה עבור העסק שלך ? המשך לקרוא
בכדי להבין מהו בכלל דף נחיתה והאם אתה צריך אחד כזה

דף נחיתה - מה זה?

דפי נחיתה הם הטרנד האחרון בתחום פרסום אתרים באינטרנט. היום כל מי שרוצה לפרסם את העסק שלו באמצעות האינטרנט בונה דף נחיתה אפילו אם יש כבר אתר אינטרנט. הדבר נחוץ בגלל מספר סיבות ויתרונות שנפרט בהמשך.

מאחר ומדובר על תחום של בניית אתרים גם עיצוב דף נחיתה נעשה ע"י מעצבים ובוני אתרים. קיימות מספר תיאוריות על בניית דף נחיתה מוצלח אבל כולם מסכימים שחייב בצד אחד פשטות ובצד שני עיצוב מיוחד.

דפי הנחיתה נולדו כתוספות לאתרי האינטרנט במיוחד אחרי שגוגל השתלט על עולם הפרסום הממומן ואחריו הצטרפו חברות נוספות.

הסטטיסטיקה מוכיחה שרוב הגולשים בודקים במבט אחד את האתר עליו הגיעו במשך כ-5 שניות. אם האתר נראה להם הם ממשיכים לדפדף באתר אבל כ-30-40% מהגולשים עוזבים את האתר אחרי 5 שניות או אפילו פחות מזה.

אנשי הפרסום חשבו על פתרון שיכול להשיג שתי מטרות עיקריות: 

  1. המטרה הראשונה היא שהגולש יקבל את מקסימום המידע על השירות שאתה רוצה לתת לו במבט אחד בלבד בלי לחפש באתר.
  2. המטרה השנייה היא למשוך את תשומת הלב של הגולש עם עיצוב מיוחד ואטרקטיבי

דף נחיתה - יתרונות

דף הנחיתה מציג את מקסימום המידע במינימום מילים, תמונות או סרטונים. הגולש מקבל על מגש כסף את כל המידע ובכמה שניות יכול להבין את עיקר השירותים שיכול הוא לקבל. דף נחיתה מוצלח הוא מאוד אטרקטיבי ורוב הגולשים מתרשמים ממנו.

דף נחיתה מושקע מוכיח לגולש שהוא הגיע לעסק רציני ומשכנע אותו להזמין שירותים מעסק זה.

המחיר של דף נחיתה זול מאוד יחסית לבניית אתר שלם. הקמת אתר אינטרנט דורש השקעת כספית לא מבוטלת כי היא כוללת בנוסף לדף הנחיתה דומיין, מערכת ניהול תוכן, אחסון אתרים וכדומה. 

בניית דף נחיתה דורשת ממזמין ההדף מינימום עבודה לעומת בניית אתר אשר דורש השקעה של שעות רבות בתכנון האתר, כתיבת התכנים של האתר וכו…

מה כולל דף נחיתה ?

דף נחיתה חייב עיצוב מיוחד, מושקע ואטרקטיבי. העיצוב חייב לשכנע את הגולש שהוא הגיע לעסק רציני שאפשר לסמוך עליו. עיצוב לא מתאים או רשלני יכול בקלות להבריח את הלקוחות הפוטנציאליים.

בכל דף נחיתה חייב להכניס מספר טלפון ליצירת קשר במקום בולט שיאפשר לגולש להתקשר מידי ולהזמין שירותים.

למרות שהרבה מאיתנו משתמשים יותר בטלפונים סלולריים אומרים שמספר טלפון קווי מוכיח שהעסק רציני צריך להתקין בכל דף נחיתה טופס יצירת קשר קל למילוי במידה והגולש מעדיף ליצור קשר באמצעות המייל.

טופס זה מאפשר לגולש ליצור קשר גם אם אין לו מייל מי שלו או הוא לא זמין באותו רגע שהוא הגיע לדף הנחיתה נהוג לכתוב כמה הסברים נקודתיים על השירותים המוצעים ע"י העסק שלכם.

מאחר והגולשים הם ברמה של הבנה שונה יש לנסח את ההסברים בצורה הכי ברורה האפשרית, במטרה לגרום לגולש להחליט על הזמנת השירותים אצלכם, כמה תמונות ייצוגיות אשר "ידברו" לגולש וישכנעו את הגולש שהגיע למקום הנכון שהוא חיפש.

לתמונות תפקיד חשוב כי תמיד תמונה טובה ונכונה שווה יותר מ-1000 מילים. בחירת תמונות מתוך אתרים שמתמחים במכירת תמונות זאת אפשרות אם כי עדיף תמיד תמונות אישיות אפשר ומומלץ להכניס בדף הנחיתה סרטון קצר עם פרזנטציה של העסק ושל השירותים שלכם.

למרות שהרבה מאיתנו יחשבו לצלם לבד, מומלץ להיעזר בבימוי, צילום וערכית הסרטון באנשי מקצוע שיש להם את הכלים ואת הידע לייצר סרטון מקצועי

יתרונות דף הנחיתה

לדף נחיתה יש יתרונות רבים ורק חסרון אחד – העלות הכספית הנוספת על בנייתו. אפשר לחסוך את העלות הזאת אבל אם רוצים להתפרסם ולרכוש לקוחות כדאי מאוד להשקיע בפרסום ודף נחיתה הוא צורת פרסום זולה לעומת דרכי פרסום אחרות ויעילה לעיתים קרובות הרבה יותר מכל אמצעי פרסום אחר.

העברת מידע

את עיקר האינפורמציה על מוצר או שרות שאנחנו מעוניינים להעביר מקבל הגולש בדף נחיתה.

תוצאה ישירה

כיום כל החברות המסחריות הגדולות משתמשות בדפי נחיתה לפרסום מוצרים והגולשים התרגלו שבלחיצה אחת בגוגל אדוורס מביאה להם תוצאה ישירה למה שהם מחפשים עם כל דרכי ההתקשרות.

תמצית המידע בנוגע למוצר

דף הנחיתה נותן לגולש את תמצית המידע בנוגע למוצר שחיפש בתוך 2-6 שניות הוא מקבל את רוב המידע שחיפש ויכול לגרום לו להתקשר למפרסם הדף, לבקש הצעת מחיר או ישירות לרכוש את המוצר. אם יש לכם גם אתר אינטרנט יכול להיות שהסקרנות תמשוך את הגולש גם לשם.

ויזואליות

דף נחיתה הוא תמצית המושכת את העין של הגולש ואת תשומת לבו.

אטרקטיביות

אם דף הנחיתה בנוי כהלכה ובמקצועיות, הוא יהיה ללא ספק אטרקטיבי. גם אם אתר הבית נבנה בצורה הטובה והנכונה ביותר ובאופן המקצועי ביותר הוא אינו יכול להתחרות באטרקטיביות של דף נחיתה שמכיל מספר תמונות מייצגות וטקסט תמציתי שכהרף עין מסביר ללקוח הפוטנציאלי במה מדובר ונותן לו את פרטי העסק מבלי שיתאמץ או יבזבז זמן.

מחיר

בניית אתר אינטרנט וקידומו זה סיפור יקר. לעומת זאת, מחירו של דף נחיתה זול ולפעמים יעיל בהרבה מאתר אינטרנט.

אין צורך באתר

יתרון נוסף שאין צורך כלל באתר אינטרנט. גם אם אין לבעל עסק קטן אתר באינטרנט הוא יכול לפרסם את המוצרים שלו או השירות שהוא מספק והקשר נוצר באמצעות המייל, הטלפון או הפקס.

תוכן מינימלי

יצירת דף נחיתה פותרת את הצורך לכתוב טקסטים ותכנים ארוכים וצריך להשקיע רק בשורות בודדות ובתיאור קצר וממצה של העסק.

רוצה לשמוע פרטים נוספים ?

צור איתנו קשר וקבל הצעת מחיר עבור דף נחיתה