שלמה מן

כרטיס ביקור דיגיטלי יוקרתי לעסק שלך

כרטיס ביקור דיגיטלי המותאם לנייד עבור העסק שלך​

אנו ניצור לך כרטיס ביקור דיגיטלי בעיצוב ובצבעים המותאמים לעסק שלך אשר יאפשר לך לשתף עם לקוחותיך את פרטי ההתקשרות עם העסק ויאפשר להם להגיע לכל חשבון סושיאל השייך לעסק בלחיצת כפתור.

כרטיסי ביקור דיגיטליים לא דורשים מגע

לחיצות יד וכרטיסי ביקור מנייר אינם מקובלים עוד בעולם COVID19.

צייד את עובדי העסק שלך בכרטיסי ביקור דיגיטליים שלא דורשים מגע, אותם הם יכולים לשתף בבטחה עם הלקוחות הפוטנציאליים והלקוחות שלך כאשר הם נפגשים איתם באופן אישי, בזום, מפגשי צוות וכנסים.

כרטיס ביקור דיגיטלי?

כרטיסי ביקור הם אחד המצרכים העיקריים של העולם הארגוני והמקצועי. התועלת של כרטיס ביקור היא הצגת כל פרטי ההתקשרות שלכם במיקום אחד ונוח שאותו ניתן לתת למישהו שפגשת וזה סביר ביותר שתמשיך בשיחה אתו בשלב מאוחר יותר.

בעידן הדיגיטלי, במיוחד בתקופת הקורונה, שימוש בכרטיסי ביקור דיגיטליים הינו חיוני בכדי לשתף את כל פרטי הקשר שלכם בתצוגה נוחה אחת. קל לשתף כרטיסי ביקור דיגיטליים בהם נמצאים כל חשבונותיך ופרטי יצירת הקשר שלך בתצוגה אחת.

כל יזם יודע – העסק שלך חייב להיות  אונליין!

קבלו כרטיס ביקור דיגיטלי יוקרתי בעיצוב אישי וייחודי המביא את כל פרטי הקשר של החברה שלך למקום אחד.

במחיר היכרות של 250 ₪ לשנה.

lnd.co.il כרטיסי ביקור דיגיטליים

טלפון: 072-3713050
מייל: shlomomoma@gmail.com
כתובת רימונים

שעות פעילות

ראשון – חמישי

18:00 – 10:00

שישי – שבת

סגור

קצת עלי

היי אני שלמה – השף הדיגיטלי שלכם 🙂 ואם אתם שואלים אם אני שף שמכין אוכל, אז לא בדיוק, אני שף של ביצועים

כבר בגיל צעיר אהבתי לחקור, ללמוד ולנסות דברים בעצמי לפני שאני מסכים איתם. אתם בטח יכולים לדמיין לכם מה המורים שלי בבית הספר חשבו על זה.  מה שתמיד הפריע לי בכל המסגרות שבהן הייתי זה השיטות “המסורתיות” לבצע דברים, והעובדה שמכתיבים לי איך לחשוב ואיך לעשות דברים. 

לקח לי זמן להבין מה מפריע לי בכל המסגרות האלו. ומה שהבנתי הוא, שלא נתנו לי להשתמש ביצירתיות הטבעית הטבועה בי.  המקום בו אני מרגיש שלם ויכול לתת את המקסימום שלי. 

כאשר הבנתי זאת הלכתי ללמוד את התחומים שבאמת אהבתי, סאונד וגרפיקה ממוחשבת. תוך כדי גיליתי את עולם השיווק והפירסום באינטרנט והתחלתי ליצור ללא הפסקה. כבר כמעט 20 שנים שזה בדיוק מה שאני עושה.   

למדתי שיצירה זה תהליך מתמשך, תהליך שבו אנו משפרים את היצירה שלנו באופן תמידי, וכך אני גם פועל, אני עוסק בשיפור תמידי של התוצאות שלי ולומד כל יום דברים חדשים אשר מחזקים את היכולות שלי בתחומים בהם אני עוסק. 

אשמח לעזור לכם להגיע לתוצאות שאתם מחפשים על ידי שיפור ביצועים יצירתי

גלריה

לקבלת ייעוץ מקצועי ולפרטים נוספים לחצו כאן:

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin